עיצוב דירות יוקרה

עיצוב דירות יוקרה - עיצוב יוקרתי לבית

אם אתם רוצים ליצור מראה של עיצוב יוקרתי לבית, אתם לא חייבים להוציא משכנתא שנייה. הצעד הראשון הוא לשנות את צורת החשיבה ולהפנים את הרעיון שעיצוב דירות יוקרה הוא קודם כל עניין של סגנון ועין עיצובית.

לא חייבים לרכוש דירה במגדל הכי גבוה ומפונפן בארץ בכדי לזכות בעיצוב פנים יוקרתי, אלא גם בית חביב, צנוע וקטן-מימדים בפרברים יכול בעזרתם האדיבה של המומחים מסטודיו MO DESIGN יכול להפוך לנכס יוקרתי. עיצוב בתי יוקרה אינו בהכרח עיצוב של בתים יוקרתיים, אלא עיצוב יוקרתי ולא בהכרח יקר שניתן ליישם על כל חלל אדריכלי.

 

הקונספט הבסיסי שעומד מאחורי האמירה הנועזת הזו, שכל דירה יכולה להפוך לדירת יוקרה, מבוסס על הרעיון שמיומנות על פני סכומי עתק ועין עיצובית על פני מותג הם שיוצרים את המראה היוקרתי.

כמובן שחשוב להשתמש בחומרים איכותיים ולא להתקמצן על הדברים החשובים אך בראש ובראשונה חשוב לזכור שעיצוב דירות יוקרה או עיצוב פנים בוטיק הוא אתגר מקצועי אשר יתקבל בברכה על ידי אדריכלים מולמצים , מיומנים ומנוסים כמו אלה העובדים עם מירב אוחנה בסטודיו MO DESIGN. למעצבי פנים המנוסים בעיצוב בתי יוקרה יש את הידע המיומנויות וארגז הכלים המקצועי למנף את הנתונים הטבעיים של הנכס, הקיימים בשטח, לכדי הבדל של 180 מעלות על ידי שימוש נכון בחלל ובפוטנציאל שלו.

 

עיצוב יוקרתי לבית ברמה אחרת לגמרי

 

עיצוב יוקרתי לבית משמעותו לקחת את היכולות הטבעיות האלה של המעצבים ואת נתוני השטח הקיימים ולשכלל את התוצאה הסופית תוך שימוש בכלים עריכתיים ושימור סטנדרטים גבוהים אשר ייצרו מראה ואוירה יוקרתיים לבית או לדירה. את מראה הפרימיום לנכס, או אפקט היוקרה כפי שהוא מכונה פעמים רבות, ניתן ליצור במגוון דרכים ואמצעים.

 

ההיבט העיקרי המשפיע על האם נוכל לשוות לבית או לדירה מראה יוקרתי הוא כמובן הבחירות שאנו עושים מבחינת ריהוט.

ריהוט נחשב כהוצאה כבדה ומשמעותית אך למעשה, בימינו קל לאתר ולבחור ריהוט עם קווים נקיים, נוח לישיבה, ובעל תחושה אורבאנית ומודרנית שפשוט נראה יקר, בלי לעלות עשרות אלפי שקלים. גם ביוקרה המעצבים של MO DESIGN יודעים- הכול בעיני המתבונן.

 

התעניינת בנושא של עיצוב יוקרתי לבית ? צור איתנו קשר

 

אנחנו נדע להתאים את הריהוט לאויירה המיוחדת שחלמת עליה שנים.

אנו מקימים עבור לקוחותינו את השירות המקצועי והייחודי אשר מתאים לכל אחד.

עיצוב יוקרתי לבית לך מתחיל קודם כל בתכנון, אנחנו נדע לבצע את זה על הצד הטוב ביותר.

צור קשר לקבלת פרטים נוספים על עיצוב יוקרתי לבית החלומות שלך.

כתבה ב "ישראל היום" – לכתבה המלאה – לחצו