אודות

משרד אדריכלים ומעצבי פנים - "MO-DESIGN"

משרד אדריכלים ומעצבי פנים – "MO-DESIGN"

סטודיו MO Design הינו סטודיו המתמחה בתכנון ועיצוב של בתים פרטיים, עיצוב פנים ותכנון מחדש של חללים פרטיים, ותכנון חללים או שטחים מסחריים או מרחבי עבודה.
מירב אוחנה, מעצבת פנים מנהלת ובעלת המשרד, חיה ונושמת עיצוב פנים  כבר יותר מ – 15 שנה.
בזכות ידע רב שצברה עם השנים, יכולותיה האישיות  והמיומנות שהושחזה עם הזמן  מלווה מירב במקצועיות ובאופן אישי כל פרויקט עיצוב ואדריכלות פנים מתחילת התהליך ועד סופו תוך התחשבות ברצונות הלקוח ודגש על מענה מותאם לצרכיו האישיים.

היתרון של MO Design הוא פתיחות והקשבה כמו גם זמינות גבוהה להזמנות ושינויים. מתווספים לכך שירות אדיב וסיוע בלבטים מקצועיים, כמו גם ראייה חדשנית, חשיבה מקורית ומתן פתרונות יצירתיים לצרכי הלקוח.
אנו בסטודיו דוגלים בפונקציונליות מיטבית, תוך התחשבות בצרכים של הלקוח, באילוצים תקציביים ותוך עיצוב המשלב ומתחשב בנתונים הסביבתיים. סטודיו מו דיזיין בניהולה של מירב אוחנה פועל מתוך החזון העיצובי וההבנה כי ההתייחסות לחללים החיצוניים והפנימיים כמכלול יוצרת מראה הרמוני, אחיד ומשתלב.
תהליך העבודה בסטודיו MO Design כולל ניצול מרבי של השטח, שימוש בחומרים טבעיים וחומרים המשתלבים הרמונית עם משאבי הטבע והסביבה, כמו גם לווי מלא בכל התהליך.
בסטודיו MO Design אנו מקימים עבור לקוחותינו תכניות אדריכליות ועיצוב פנים , תוכניות עד לקבלת היתר בניה , ותוכניות עבודה מוקפדות.

כתבה ב "ישראל היום" – לכתבה המלאה – לחצו