מעצב פנים מומלץ

מעצבי פנים בבאר שבע והסביבה

ישנם יתרונות רבים לשכירת מעצבות פנים מומלצות או מעצבי פנים מומלצים. ראשית כל, חלל שמעוצב באופן מקצועי ונקי עבור חנות או משרד למשל, יתרום למיתוג העסק כאשר יראה מרשים ומכובד ללקוחות החנות או החברה, מה שבתורו גם יתרום למכירות ולתפוקה גבוהה יותר הודות יתרום לסביבת עבודה נעימה.

בעלי נכס להשכרה מסחרית ובעלי חברה המעצבים את משרדם יודעים שההשקעה והמאמץ שווים ואת התוצאה, במיוחד בהתחשב כי הנ"ל מזוכים במיסוי על חשבון הוצאה זו כהוצאה מוכרת מטעם מס הכנסה.

 

מעצב פנים מומלץ יידע לתכנן באופן נכון והרמוני את מגוון החללים. מעצבי הפנים והאדריכלים של MO DESIGN בעלי ניסיון מוצלח של שנים בהתאמת הקונספט הרצוי לכל חלל בהתאם לאופי הנכס ומטרתו.

 

מעצבות פנים מומלצות כמו אלה העובדות תחת MO DESIGN בניהולה של מירב אוחנה מומחיות בבניית תכנית עיצוב פנים ריאליסטית ומרהיבה דרך שרטוטים, הסברים והדמיות מחשב המאפשרות אינספור וריאציות, התחרטויות ושינויים. כך תזכו לראות מגוון סוגי עיצובים המתאימים למשרד שלכם, לחנות או לבית ותוכלו להחליט יחדיו- מה כן ומה לא הוא בדיוק הדבר אותו אתם מחפשים, בלי לבזבז זמן וכסף מיותרים על התרוצצויות או קנייה והחזרה של רהיטים וחומרים. MO DESIGN הוא הסטודיו המוביל בתחומו שמעסיק רק מעצבי פנים מומלצים.

 

כדאי לפנות למעצב פנים מומלץ

 

אם החלטתם על עיצוב החנות, המשרד או בית העסק שלכם, כדאי לפנות למעצב פנים מומלץ מסטודיו מוכר של מעצבים ואדריכלים. בייחוד אם אתם מוגבלים מבחינת זמן או תקציב, לא כדאי לקחת סיכונים ועדיף ליצור קשר רק עם מעצבי פנים מומלצים, כאלה שכבר ביצעו מאות או אלפי עיצובים במשך השנים הרבות בהן הם בנו תיק עבודות וצברו ניסיון כמעצבים.

 

מירב אוחנה, בעלת סטודיו ​MO DESIGN מובילה צוות מעצבות פנים מומלצות עם ניסיון שנים. אוחנה עצמה מתמחה בעיצוב חללים של מסעדות, חנויות, בתי קפה, משרדים ובתי עסק מגוונים. מירב נושמת וחיה עיצוב כבר יותר מ15 שנה, ומעסיקה אדריכלים ומעצבי פנים מהשורה הראשונה. הדגש של הסטודיו של מירב הוא הקשבה לרצון הלקוח, הרמוניה עם הסביבה הטבעית והמשאבים תוך עזרה לבעלי העסק והבתים לבנות את חלומם.

כתבה ב "ישראל היום" – לכתבה המלאה – לחצו