עיצוב וילות יוקרה

עיצוב וילות יוקרה

אם אתם עומדים לבנות או לקנות ולשפץ וילת יוקרה, כנכס להשקעה או כירושה לדור הבא, ברור וטבעי שתרצו שהתוצאה הסופית תהייה מדהימה.

כאן לא מדובר בחורבה בה אתם ישנים עד לקניית הבית הראשון, אלא בנכס יוקרה ועל האדריכלות ועיצוב הפנים של הנכס להיות בהתאם. בדרך כלל, קניית ובנית וילת יוקרה זה משהו שעושים רק פעם אחת בחיים.

מסיבה זו הדבר הראשון שכדאי לתקצב עבורו לאחר תשלום על הנכס כמובן הוא לשכור משרד מומחה לאדריכלות המנוסה בעיצוב של וילות יוקרה.

 

טיפ ראשון בבואכם לתכנן עיצוב וילות יוקרה הוא לא לספור כל אגורה. שככל שהתקציב שלכם יהיה גמיש יותר, כך התוצאה תהייה מיוחדת ומרגשת יותר, ומה למעשה יכול להיות יותר מרגש ומעורר השראה עבור אדריכל ומעצב פנים המתמחה בעיצוב וילות יוקרה יותר מחופש פעולה? עם זאת, כדאי לדעת שהתקציב זה לא הדבר היחיד שחשוב במבחן התוצאה הסופית, שכן בסופו של דבר גם תקציב צנוע יותר מאפשר ליצור חללים מעוצבים, יצירתיים ונעימים לעין, כמו גם שכסף לעולם לא יקנה טעם וחוש עיצובי.

 

בבואכם לתכנן את העיצוב של וילות יוקרה, הדבר השני שמומלץ לקחת בחשבון הוא לראות רחוק ולחשוב בגדול. התמזל מזלכם יחד עם כל העבודה הקשה ומצאתם את עצמכם במקום בו אתם לא מוגבלים מבחינת משאבים או מקום. אתם רוצים נכס יפה שיגדיל את ערכו ואולי אף ישמש את הדורות הבאים, אבל מאיפה מתחילים?

 

עיצוב וילות יוקרה מכל הסוגים

 

הכיף האמיתי כשזוכים לעסוק בעיצוב וילות יוקרה הוא שהשמיים הם הגבול, ויש מגוון אפשרויות אשר יעלו את ערכו של הנכס בשוק וימתיקו את החוויה. משפחות האוהבות להשתכשך למשל, ישקלו אולי בריכה בגינה. גם אם לא בשחייה חפצה נפשכם, בריכת אגם בסגנון זן עם דגים ומים מתוקים יכולה להיות אבן חן מדהימה באמצע הוילה החדשה.

 

אופציה נוספת היא להכניס את תחביבי החוץ לפנים, ולבנות חדר כושר בבית או מגרש כדורסל וטניס בחצר. בסטודיו של MO DESIGN יש מגוון של מומחים בתחום עיצוב וילות יוקרה אשר יוכלו לייעץ לכם על כל שלב תכנוני מסוג הדלתות והנברשת לצבע קיר במבואה, ועד עיצוב מחדש של כל החלל הפנימי עם רהיטי וינטג' מיובאים ועמודים רומיים.

כתבה ב "ישראל היום" – לכתבה המלאה – לחצו