עיצוב בית מודרני

עיצוב בית מודרני

מהו עיצוב פנים מודרני בעצם? עיצוב בית מודרני מושג באמצעות יצירת תחושה פתוחה על ידי שפה עיצובית המתאפיינת בקווי מתאר נקיים וישרים, בהעדפת שיקולים פרגמטיים ופונקציונליים של שימוש בחלל על פני אורנמנטליות מוגזמת, ומעל לכל בחתירה ליצירת הרמוניה ואיזון בין המשאבים והנתונים בשטח כדי להשיג את המראה החדשני הרצוי.

עיצוב פנים מודרני מושתת על שימוש אלמנטים פשוטים עם כמה שפחות מרקמים, הדפסים ושילובים בוהקים וכמה שיותר שימוש בחומרים פרימיטיביים או היוצרים תחושה טבעית כמו עץ, בטון, זכוכית, מתכות בלתי מבריקות, אריחי אבן ופרקט.

 

עיצוב בית מודרני לא אומר עיצוב משעמם או גנרי ויהיה מאופיין בנגיעות וכתמי צבע כמוקדי עניין פזורים באופן אסטרטגי, תוך דגש הוא על חיבור איכותי ומושכל בין הקווים הנקיים לנקודות הססגוניות.

 

בסטודיו MO DESIGN החשש העיקרי אשר מושמע מפי לקוחותינו בנוגע לעיצוב פנים מודרני הוא שהבחירה בעיצוב בית מודרני על פני מראה יותר קלאסי או רטרו עשוי בסופו של דבר ליצור מראה קר ומנוכר, של נכס לתצוגה, בית רובוטי או תעשייתי. המציאות, שונה בתכלית: באמצעות המומחיות והניסיון שלנו בסטודיו אנו יודעים כיצד ליצור עיצוב מודרני עם קווים נקיים ושלווים שעדיין ירגיש חם ומזמין.

 

באמצעות שילוב של עץ, טקסטיל תאורה ורהיטים אנו יכולים ליצור עיצוב בית מודרני שירגיש כמו הבית עליו חלמתם תמיד. דרך נוספת לעיצוב בית מודרני בה נשמרת תחושה של חמימות יחד עם תחושה של חדשנות היא הבאת החוץ אל הפנים: שימוש בלבנים אדומות המשמשות לחיפוי חיצוני של מבנים בתוך המטבח, או מסגור נכון של צמחייה חיצונית ושילוב אלמנטים מן הצומח בעיצוב הפנים משמרים את התחושה של 'קרוב לאדמה' בעוד הם שומרים על הקווים והאלמנטים של עיצוב פנים מודרני.

כתבה ב "ישראל היום" – לכתבה המלאה – לחצו