מעצבת פנים מחיר

מחיר מעצבת פנים

לבחירה להביא מעצבת פנים מחיר משתנה, וחשוב לוודא שהוא שווה את ההשקעה. הרבה אנשים בוחרים סטודיו לעיצוב לפי עבודות קודמות, מתלהבים מכל האפשרויות, משקיעים עשרות אלפי וגם מאות אלפי שקלים ואיכשהו מגלים בסופו של דבר שהם לא מרוצים. הגילוי בדרך כלל קורה כשנכנסים כבר לגור בבית, והוא פשוט לא נוח.

לעיתים העיצוב פשוט מדי ונטול אפשרויות גיוון ושטחי אחסון, לעיתים זהו דווקא עיצוב מסוגנן מידי הגורם לתחושה מצועצעת או עמוסה לאורך זמן. כך או כך הלקוחות מגיבים לחוויה כמו תלבושת מעצבים הקטנה עליהם בשלוש מידות: "יפה, יקר, ולא מתאים".

 

כאשר בוחרים מעצבת פנים מחיר הוא היבט חשוב בבחירה, אבל יש להסתכל על המחיר השלם של בחירת מעצבת פנים טובה, היודעת להתאים את השפה העיצובית שלה אליכם, ללמוד להכיר אתכם ולדעת איך לכוון אתכם לבחירות המתאימות עבורכם. בסטודיו MO DESIGN יעבדו איתכם על תכנית עיצובית לבית או לדירה אשר בנויה סביבכם מהרגע הראשון. מירב אוחנה, בעלת ומנהלת הסטודיו יודעת שאתם לא בנויים 'לנווט את הספינה', הרי בשביל זה בדיוק פניתם לעזרה. מסיבה זו שיטת הפעולה של הסטודיו היא לתשאל את הלקוחות וליצור פסיפס של ההעדפות והטעמים שלהם.

 

כאשר אתם מנסים לבנות חזון עיצובי, אנו ממליצים שתנסו להיזכר בבתים שאהבתם בהם התארחתם או ביקרתם בעבר, ובחדרי מלון או דירות נופש מהם התלהבתם כאשר שהיתם בהם, ונסו להיזכר: מה היו הדברים שדיברו אליכם במיוחד?

 

בחירת הצבעים בסלון, הכיור המצויר או חיפוי האבן במדרגות? מאילו דברים התלהבתם פחות? נסו לתחקר את עצמכם ולבדוק איפה מבחינתכם עובר הקו בין פשוט לפונקציונאלי, ובין אסתטי למצועצע ומוגזם. שאלה חשובה נוספת היא איך אנו מרגישים כלפי הדירה או הבית שבהם אנו גרים כעת, האם אנחנו מרגישים שייכים למקום ולחלל, דחוקים, או לא קשורים? חשוב שהבית שלנו יישקף אותנו בלי לדחוק אותנו החוצה או לסתור את האישיות הבסיסית של בני הבית.

 

התקשרו עוד היום לסטודיו MO DESIGN בכדי להזמין ממעצבת פנים מחיר וסקירה של כל האלמנטים הראויים לשיפור ושדרוג בתכנית הקיימת.

כתבה ב "ישראל היום" – לכתבה המלאה – לחצו