אדריכל מומלץ

אדריכל מומלץ

ישנם יתרונות רבים לשכירת בעל מקצוע מומחה כמו אדריכל מומלץ לעיצוב הנכס שלכם. כאשר למשל מדובר בחלל למטרות מסחר או שיווק, בעל פונקציות ייצוגיות, יש חשיבות כבדת משקל לרושם הראשוני.

חלל עסקי בעל עיצוב מקצועי עם קווים נקיים יוסיף ערך נרכש לעסק או למותג כאשר ישמש כחזות ייצוגית ומרשימה ללקוחות העסק או החברה. שימוש בעצתם המקצועית של אדריכלים מומלצים לעיצוב חלל קמעונאי עשוי לסייע גם לשיפור מכירות ולהגברת התפוקה מצד העובדים בעסק הודות לסביבת העבודה המאפשרת והנעימה למראה. בין אם מדובר בעסק או נכס למטרות שימוש פרטי ההשקעה והמאמץ יהיו שווים במבחן התוצאה, אך דבר זה נכון ברמה הפיננסית במיוחד עבור בעלי נכסים למטרות עסקיות אשר זוכים בהקלות מס על שימוש באדריכל מומלץ כהוצאה מוכרת מטעם מס הכנסה.

 

אדריכל מומלץ יידע לתכנן באופן נכון מבחינה פונקציונלית ואסתטית את מגוון החללים בנכס. האדריכלים המומלצים ומעצבי הפנים היצירתיים של MO DESIGN מומחיות בתחום אשר שוכללה במשך שנים בהתאמת העיצוב לכל שטח בהתאם לאופי הנדל"ן ורצונות הלקוח.

 

אדריכלים מומלצים מטעם סטודיו MO DESIGN בניהולה של מירב אוחנה, הם בעלי מומחיות וניסיון בבניית תכניות אדריכליות מציאותיות ומוחשיות באמצעות שרטוטים, הסברים והדמיות מחשב המאפשרים מספר בלתי מוגבל של גרסאות לנכס העתידי שלכם, שינויים וחישובי מסלול מחדש- בלי לשבור קיר או לשבור את הראש. באמצעות דרך עבודה זו תוכלו לבנות ולתכנן את החזון האדריכלי המתאים לכם, בלי לבזבז משאבים מיותרים על התרוצצויות או התחרטויות בשלב מאוחר. MO DESIGN הוא הסטודיו המוביל בתחומו שמעסיק רק אדריכלים מומלצים, אני ההתמחות שלנו היא אדריכלות לבתים פרטיים.

 

אם אתם צריכים עזרה בתכנון אדריכלי פנו אל MO DESIGN עוד היום. השירות שהסטודיו מציע מתאים במיוחד ללקוחות עסוקים, המוגבלים מבחינת זמן או תקציב, ולא מעוניינים לקחת צ'אנסים מיותרים. תמיד עדיף ליצור קשר רק עם אדריכלים מומלצים, והסטודיו של מירב אוחנה מעסיק רק כאלה.

 

מירב אוחנה, בעלת סטודיו MO DESIGN מובילה צוות מעצבות פנים מומלצות עם ניסיון שנים. אוחנה עצמה מתמחה בעיצוב חללים של מסעדותחנויותבתי קפהמשרדים ובתי עסק מעוצבים. מירב נושמת וחיה עיצוב כבר יותר מ15 שנה, ומעסיקה אדריכלים ומעצבי פנים מהשורה הראשונה. הדגש של הסטודיו של מירב הוא סטודיו של אדריכלים בדרום שנותן דגש להקשבה ולרצון הלקוח, הרמוניה עם הסביבה הטבעית והמשאבים תוך עזרה לבעלי העסק והבתים לבנות את חלומם.

כתבה ב "ישראל היום" – לכתבה המלאה – לחצו