עיצוב חנויות בגדים

כל פשאניסטה יודעת שיש חשיבות גדולה לחוויית הרכישה. חנות המשדרת יוקרה, סטייל ואווירה נכונה יכולה לתרום רבות לעליית אחוז המכירות ולהציג את הבגדים שלכן בדרך שרק תדגיש את היופי שלהם עוד ועוד. בתחום עיצוב חנויות בגדים בתי עסק מסחריים יש מספר דגשים קריטיים, אשר אינם דומים כלל לחוקים המתקיימים בעיצוב בית. פנו עוד היום אל MO – DESIGN  משרד אדריכלות ועיצוב פנים ותזכו לליווי מלא כל הדרך לפתיחת העסק המושלם.

דגשים בתחום עיצוב חנויות בגדים

לכל מי שמתחילה בתחום עיצוב חנויות בגדים חשוב להבין כי מדובר בחוויה בה החוק המרכזי הוא- השלם עולה על סכום חלקיו. הרי החנות שלנו, היא הרבה מעבר לחולצה הורסת או מכנס מטריף- יש לנו חלום, דמיון משגע של מה היינו רוצות לתת ללקוחות שלנו להרגיש. עכשיו, אחרי שיש בנו את הכוונה הזאת- הגיע הזמן להתחיל לפעול אותה בעולם. חשוב שהמרחב אותו בחרנו יתאים לבית העסק אותו אנו מעוניינות לייצר, אם מדובר בחנות בוטיק קטנה ושיקית, נדאג למקסם את יתרונותיו של החלל הקטן. לעומת זאת, אם ברצוננו לייצר תחושת שפע ייתכן ודווקא חלל גדול ומלא במדפי בגדים- הוא מה שאתן מחפשות. דמיינו את עצמכן בתור לקוחות ומיד תשימו לב שבשביל שנהנה מחוויה מקסימלית בחנות בגדים אנו זקוקות לתחושה של פרטיות, הרגשה שאפשר להסתובב ולהתרשם מבלי לחץ של זמן. דאגו לסדר את הסטנדים והמדפים השונים המציגים את הבגדים לראווה בדרך כזו שכל לקוחה תוכל להרגיש בעולם משלה, מבלי להיות בצפיות ודוחק. בחרו בתאורה שמתאימה לחוויה אותה אתם מעוניינים לייצר, ייתכן ותאורה צהובה וחמה תתאים לחלל בעל נראות סולידית, אך דווקא פלורסנט יתאים לאלו המעוניינים לייצר תחושה יותר מקפיצה.

מאיפה מתחילים?

בלי פאניקה, ברגע שיש לכם חלל ותמונה בראש, זה הרגע שלנו להיכנס לעסק. נתחיל בפגישת ייעוץ, במהלכה נבין מכם בדיוק מה הייתם רוצים שיקרה בחנות. לאחר מכן, נעבור לשלב התקציב. בשילוב שני משתנים אלו נוכל לבנות תוכנית עבודה שתתאים במדויק לשאיפותיכן. כשאנו ניגשים לתחום עיצוב חנויות בגדים נדאג למקסם את יתרונות החלל ולטשטש את חסרונותיו- כך שיהיה הכי קרוב לדמיון שלכם.

דרך חדשה

זה בול הזמן ליצור קשר עם MO – DESIGN  משרד אדריכלות ועיצוב פנים מהידועים ביותר בישראל. יש מאחורינו ניסיון רב שנים בתחום העיצוב לעסקים שונים. אל תישארו עם זה לבד- פנו עוד היום לקבלת ליווי מקצועי מלא ואיכותי.

לקריאה מורחבת על: עיצוב פנים חנויות לחצו על הקישור.

תיק עבודות