ממליצים

זגורי שמרית
זגורי שמרית
Read More
כי על איכות ושירות לא מתפשרים..... יצירתיות, שירותיות ומעוף הביאו תוצאה מדהימה שלא הפסיקה לגרוף מחמאות. מירב הנעימה והסובלנית שהגיבה באדיבות לכל שינוי ולכל גחמה שלנו נשארה גם חברה עד היום ומייעצת גם הרבה אחרי הבנייה..... אין מילים. תודה תודה תודה!
גאולה הרוש
גאולה הרוש
Read More
למירב אוחנה היקרה, ברצוננו להודות לך מקרב לב על הרעיונות, היצירתיות והמעוף שגילית בשיפוץ ביתנו. אנו מודים לך על הסבלנות שגילית לרצונות ול"שגעונות" שלנו. על החמימות והמשפחתיות בה עטפת אותנו. ליווית אותנו ליווי צמוד לאורך כל תקופת ביצוע התוכנית: בדקת, פיקחת והיה לך חשוב שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר. היום אנחנו נהנים, גם הילדים והנכדים. הצלחת להגשים לנו חלום! ועל כך אלפי תודות!!! בהערכה ובהוקרה, גאולה ואהרון הרוש. ממליצים בחוםםםםם!!!
יוחאי אורלן
יוחאי אורלן
Read More
מירב אדריכלית מקצועית, בעלת טעם משובח. רואה את הבית בכללותו, כיחידה אורגנית חיה. ממליצה לכל מי שמתחבר לסגנון!
Success Center Israel
Success Center Israel@successcenterisr · סוכנות ייעוץ
Read More
תודה ענקית למירב אוחנה מ MoDesign אדריכלות ועיצוב פנים ! מירב התותחית עיצבה את הקומות המדהימות של לאס וגאס, וואל סטריט, טקסס, מיאמי ביץ' ולובי הכניסה. עוד המון הפתעות בדרך...
עדיאל ועקנין
עדיאל ועקנין
Read More
כבר סיפרתי לכם שיש לי אדריכלית מוכשרתתת והיא מלווה אותנו בבניה של הסניף החדש בשדרות ?! אז תכירו, מירב אוחנה:) אדריכלית ומעצבת פנים שהביאה את המקום מחורבה למקום הכי חם בדרום! והיא גם בת דודה של עמיר! דפדפו בתמונות להדמיות נוספות של החנות והסטורי שלי מלא בתהליך הבניה:)
Previous
Next