עיצוב פנים לעסקים מעניק קונספט עיצובי שמקנה חווית קניה מיוחדת - אתם חייבים לנסות!

 

פתיחה של עסק מצליח, מחויב באמן אשר מתמחה עם עיצוב פנים לעסקים. הפן הוויזואלי חשוב מאין כמוהו במשיכה של לקוחות לבית העסק. הלקוחות יחושו חווית קנייה עוצמתית  יותר. עיצוב חללים מסחריים, אינו מסתכם באלמנטים פשוטים כגון טפט או קיר שצבוע בצבע קצת שונה, כי אם מכלול של חומרי גלם ייחודיים ואיכותיים שיתאימו באופן מושלם וייצרו הרמוניה שתיצור הרגשה נעימה ומזמינה לבית העסק.

 

יש להעביר את המסרים הרצויים ללקוחות, כך שיהיה להם כיף ונעים להיכנס אל בית העסק ויביאו אף חברים וקרובים לבית העסק שבו הם נהנו לרכוש מוצרים או לקבל ממנו שירותים שונים. הגדרה נכונה של המסרים באמצעות עיצוב הפנים של בית העסק, תיצור מכירה ממוקדת ואיכותית שתגבש לקוחות אם מזדמנים או אם קבועים, כך שהכול תלוי בציפיות שלכם ובכישוריו של מעצב\ת פנים. גם עיצוב חנויות יש לתכנן נכון אם את המדפים ואת הסחורה אשר מוצעת עליהם מה שיבליט את הסחורה באופן כזה שיקרוץ ללקוחות לבחור את המוצרים שימצאו חן בעיניהם.

 

עיצוב פנים לעסקים – לבדל את בית העסק משאר המתחרים

היום השוק הוא מאוד תחרותי ודינמי ולכן, יש ליצור בידול של העסק ממתחריו באמצעות הבלטת העסק ומוצריו באמצעות שפה ויזואלית ונכונה. הקונספט העיצובי, מיקום המוצרים, ימתגו את המוצרים שאתם מוכרים ויביאו אותם למרכז הבמה. כאשר לקוח נכנס לבית עסק, לפני שהוא רואה את המוצרים הוא רואה את בית העסק ומתרשם ממנו, כך שהעיצוב של בית העסק הינו למעשה כרטיס הכניסה של הלקוחות. רק מעצבי פנים מובילים, יוכלו לגרום לבית העסק שלכם להיראות מיוחד ומזמין, כזה שיהיה נעים לשהות בו גם ללקוחות , גם לעובדים וגם לכם בעלי העסקים.

 

הדרישה לחללים מעוצבים רק עולה בשנים האחרונות, גם בקרב בעלי עסקים בדרום אשר מודעים לחשיבות עיצוב הפנים של העסק. כאשר מעצבת הפנים מייצרת זהות ייחודית וברורה לבית העסק שהיא עשויה להועיל המון, במיוחד לעסקים קטנים, אשר מעוניינים להגדיל את נתח לקוחותיהם והם מצד שני אינם יכולים להשקיע סכום גבוה וחודשי על שיווק העסק. מעצבי פנים בדרום, יעצבו את בית העסק כך שהלקוחות שמבקרים בחנות שהיא ממתגת כאשר העיצוב של בית העסק מקנה לו תחושה מיוחדת, לקוח, תמיד יזכור את החוויה ואפילו יתחיל לפרסם או יקדם את אותו בית העסק מבלי שבית העסק השקיע  בכלל על פרסום.

 

א' ב' בעיצוב משרדים

כאשר מעצב משרדים יגיע אליכם בכדי לעצב את משרדכם, הוא ישאל שאלות חשובות, ממש כשם שמעצב פנים יעצב את פנים הבית או הדירה וירצה לדעת קצת על אורח חייהם של בני הבית. למשל השאלה הראשונה תהיה :"האם המשרד מקבל אורחים?" או "האם נערכות בו ישיבות חשובות?",  האם שעות העבודה הן לאורך היום או המשרד עובד יתר בשעות אחה"צ או הערב?". על אלה הם קריטריונים חשובים למי שעוסק עם עיצוב משרדים. מעצב הפנים ייקח בחשבון את הפרטים הגדולים ועד הפרטים הקטנים ביותר.

 

גם העיסוק של המשרד הינו חשוב ליצירת המסר והקונספט. אם החלטתם על משרד של עו"ד שיהיה יוקרתי  פנו אל  חברות של עיצוב פנים במרכז אשר  יש להם את הידע והכישרון לשלב במשרד שלכם, אלמנטים של תאורה מיוחדת ומודרנית, אך יוקרתית, פרקטים איכותיים, חדר המתנה יוקרתי כאשר הסלון מיוצר מעור איכותי, שילוב של עץ בגוון מיוחד ומראה יוקרתי, גוונים רכים בקירות ועוד. גם שימוש עם צבעים מנוגדים באלמנטים השונים, ייצור מסר של יצירתיות, עניין וייחודיות. חומרי גלם טבעיים במראה יוקרתי כגון עץ מלא בגימור מבריק, יצור רושם יוקרתי , מכובד ומראה מרשים.

 

הסטודיו המוביל בעיצוב עסקים שיעצב לכם חלומות

כאשר מחליטים לעצב משרד  באופן מקצועי, יש לפנות למעצבת פנים המתמחה בתחום זה סטודיו Modesign , הוא סטודיו שמתמחה בעיצוב חללים, משרדים, בתים פרטיים, חנויות, מסעדות, בתי קפה ועוד. שמי מרב אוחנה ואני בעלת הסטודיו , אשר חיה ונושמת עיצוב כבר יותר מ-15 שנה. אני מלווה עשרות בעלי עסקים, החל משב הרעיון ועד להקמתו של המשרד או בית העסק וכניסתו של הלקוח הראשון. הניסיון שלי בתחום לעיצוב של חללים מסחריים הינו עתיר ידע . כבר נתקלתי בעסקים כושלים אשר ביקשו את עזרתי היות ולא הצליחו לממש את הפוטנציאל שלהם. באמצעות העיצוב המקצועי, המבדל והאיכותי שיצרתי עבורם, הם הפכו לעסקים מצליחים.

 

אני תמיד דוגלת בתכנון נכון של סביבת העבודה היות והם אלה המשמעותיים ביותר ביצירת ערכים של סביבת עבודה שתהיה נעימה, חיובית ומעוררת השראה, אם לנו למי שעובד עמנו וללקוחות המגיעים למשרד או לבעת העסק שאנו מנהלים.