עיצב משרדים תוך התייחסות לחללים הפנימיים והחיצוניים ויצירת מראה הרמוני

 

מדי כמה שנים עיצוב משרדים הוא משהו שמתבקש על ידי בעלי משרדים ובניינים, בין אם מדובר סתם ב"רענון עיצובי" או בין אם מדובר במעבר למשרד חדש פיזית, וזאת כמובן ע"י מעצב פנים מומחה. כל בעל משרד, מעוניין כי משרדו ישדר יוקרה ורצינות ואת המסר הרצוי לו. אלמנטים חשובים שיש במשרד, כמו ריהוט, צבע הקירות והתאורה חשובים מאוד בעיצוב הכולל של המשרד. יש לבחור בדלתות איכותיות שתשדרנה יוקרה ורושם טוב. שימוש בחומרים איכותיים, יצליחו לשדר את המסר שאתם מעוניינים. אם למשל החלטתם להדגיש קיר בגוון שיש בו נוכחות, הריהוט המשרדי יהיה חייב להיות בגוון בהיר.

 

תכנון חדרי ההמתנה של האורחים, חשוב לא פחות וכן חדר הישיבות שיהיה נוח ונעים לשהייה. חדרי העובדים כדאי שיהיו מעוצבים עם ריהוט נוח ומעוצב ושיחדור אור טבעי רב מבחוץ. שימוש בחלונות בלגיים למשל הפך לטרנד בכל הקשור לעיצוב של משרדים. על מנת להצליח בעיצוב , יש לפנות אל מעצבי פנים מובילים, כך שאפילו אם המחיר של השיפוץ והעיצוב יעלה לכם יותר, לפחות תהיו בטוחים שההשקעה שביצעתם היא לטווח ארוך ותצדיק את המחיר.

 

עיצוב משרדים על פי אופי העבודה

יש לציין כי קיים הבדל של עיצוב המשרדים בקרב חברות שונות. למשל משרד פרסום, העיצוב בו יהיה שונה מאשר משרדים של רואה חשבון או עורך דין. העיצוב של משרד פרסום יהיה קליל ובעל צבעים נועזים יותר ואילו משרדי עו"ד או רו"ח, יהיו מרשימים ומאופקים יותר בעיצוב רשמי יותר ויוקרתי. מעצבי הפנים עוסקים בעיצובים שונים, כמו למשל עיצוב פנים לעסקים בכדי למשוך יותר אנשים או שירשים את אנשי העסקים אשר באים עמם במגע. למעשה האופן שבו יהיה מעוצב העסק או המשרד שלכם, יהווה את כרטיס הכניסה שלכם לעולם העסקים.

 

אם החלטתם סוף, סוף לעבור משרד חדש ולשפץ אותו, מגיע לכם מזל טוב, אך לפני שתתחילו לרהט, לבטח תחפשו מעצב פנים שיענה על דרישותיכם. אם המשרד נמצא באזור המרכז, כדאי למצוא עיצוב פנים במרכז ולקבל את כל ההמלצות ממי שאתם מכירים או לחפש מידע יעיל על אותו משרד מעצבי פנים, כך שתהיו בטוחים כי בחרתם באמן הנכון שיעצב לכם את המשרד בדיוק כפי שחלמתם ואפילו יותר, כאשר מעצב הפנים יסקור היטב את המשרד או בית העסק ויבצע ניצול נכון ומעניין של כל חלל..

 

פותחים חנות חדשה? - עצבו אותה באופן מעניין ומושך

חנות חייבת להיות מושכת ומעניינת, אחרת לא יהיה בה קהל שיתעניין ויגיע לתוך החנות בכדי לרכוש את מוצריה. יש לעצב את החנות על פי אופי המוצרים  ואת מה שהייתם מעוניינים לשדר ללקוחות בחנות. יש למצוא מעצב\ת פנים המתמחה בתחום של עיצוב חנויות. כדאי תמיד לבקר בין כמה משרדים של מעצבי פנים ולבקש לראות עבודות שביצעו בקרב חנויות שאפילו עוסקות באותו התחום שלכם, כך שתקבלו את הרושם הנכון. גם לגבי המחירים, יש לבצע סקר שוק ולקבל לפחות 3 הצעות מחיר ואז להחליט במי לבחור. לכל מעצב פנים, ישנה מניפת צבעים, כך שהוא או היא, יוכלו לייעץ לכם לגבי הצבע האם הוא מתאים לקירות בית העסק או המשרד, לאחר שכבר תכננתם באילו גוונים יהיו האלמנטים האחרים כגון הריהוט, הפרקטים או הקרמיקה, השטיחים והתמונות. רק לאחר תכנון מדויק, תוכלו לבחור נכון את כל הגוונים שיתאימו באופן הרמוני למשרד כולו.

 

מעצבי פנים מוכשרים נמצאים בכל אזורי הארץ, כך שאם החלטתם על  עיצוב פנים בדרום היות ויש לכם בית עסק או משרד באזור זה, בררו על מעצבי פנים מוכשרים שיוכלו לסייע לכם לעצב את המשרד , החנות או בית העסק שלכם, על פי ציפיותיכם. יש לבחור את מעצב הפנים המוביל בתחום שבו אתם מעוניינים, למשל חפשו מי שמתמחה בעיצוב משרדים אם אתם מעוניינים לעצב משרד, או חפשו את מי שמתמחה בעיצוב חנויות במידה ואתם חפצים בעיצוב חנות וכן הלאה.

 

עיצוב הפנים שיעניק פתרונות יצירתיים ללקוח

עיצוב פנים הינו אמנות בפני עצמה יש למצוא מעצב פנים שכבר עוסק שנים רבות בתחום, כזה שיהיה לו פתיחות והקשבה וילווה אתכם מתחילת העיצוב ועד סופו. כזו היא מירב אוחנה בעלת סטודיו Modesign הקיים כבר למעלה מ-15 שנה. בסטודיו, דוגלים בפונקציונאליות, בהתחשבות ובצרכים והאילוצים הסביבתיים, תוך ניצול מקסימאלי של החללים הקיימים באזור שאותו מעוניינים לעצב. בעלת הסטודיו לעיצוב הינה כאמור מירב אוחנה, אשר דוגלת בעיצוב באמצעות חומרי גלם טבעיים. מירב מתמחה בכל הקשור לתכניות אדריכליות, קבלת היתר בנייה ותכניות עבודה מוקפדות ביותר, ליווי בבעלי מקצוע מן השורה הראשונה, תוך התקשרות עמם.