עיצוב חנויות ייחודי הוא זה שמקנה ללקוחות חוויית משתמש ומראה של חנות מושקעת

 

היופי והכישרון בתחום של עיצוב חנויות יפנה אל החושים והתת מודע של לקוחות. כאשר הם חשים באווירה המיוחדת, בקונספט ובמה שהחנות משדרת להם, באמצעות עיצוב מושלם שקולע למטרה, כאשר לקוחות רואים דברים שמוצאים חן בעיניהם, הם יקלטו יותר מידע. עיצוב חנות נכון ייקח את המסר שאנו מעוניינים לשדר בחנות ויתרגם אותו לצבעים, תאורה וחומרי גלם מה שיעורר בקרב הלקוחות חושים נוספים. אולי רובכם אינכם מודעים לעובדה, כי מילת המפתח בעיצוב של חנויות יוקרה, הינה חווית המשתמש. חוויה זו למעשה, כשאר היא מיושמת נכון, פונה אל חושיהם של הלקוחות ולכן, יש למתוח את גבולות הדמיון באמצעות הכישורים של מעצב או מעצבת הפנים.

 

מי שמעריך עיצוב פנים ואיכות, יודע להבדיל בין עוד חנות לבין חנות מעוצבת שמן הסתם השקיעה הון בעיצוב, היות והיא אף מוכרת מוצרים איכותיים. למשל חנויות המוכרות סחורה איכותית, חייבות לעצב את החנות שהם מנהלים באופן של עיצוב יוקרתי. חנויות אלה מיועדות לרוב לקהל לקוחות שיודע מהי איכות ומוכן לשלם עבורה. מי שמעוניין בעיצוב מיוחד ויוקרתי, יפנה אל מעצבי פנים מובילים, כאלה שכבר עיצבו מאות חנויות בעלי קונספט שונה והצליחו בעיצוב בגדול. גם חלל בית העסק חייב להיות בנוי באופן נכון, מה שיקל על העבודה וימקסם את חוויית היצירה והעבודה בקרב העובדים.

 

עיצוב חנויות מקצועי יגרום ללקוחות להגיע מתוך סקרנות

במקצוע עיצוב הפנים, יש כל מיני התמחויות וסוגים של עיצובים, כך שלא כל מעצב פנים מתמחה בתחום של עיצוב עסקים או חנויות. יש לפנות למעצבי פנים שזו התמחותם, כך שתצליחו לגרום ללקוחות באמת להיות סקרנים ולהוביל אותם היישר לחנות שלכם. אם אתם מהמרכז ומעוניינים לפתוח חנות ולהתחיל במשימת העיצוב, פנו אל משרדי עיצוב פנים במרכז וחפשו את מעצב הפנים המוכשר, כאשר ראיתם את תיק העבודות שלו והתרשמתם לטובה. מעצב פנים שמומחה בעיצוב של עסקים וחנויות, אף ייקח אתכם לסיור של חנויות שהוא עיצב, כך שאין כמו מראה עין.

 

מעצב פנים שהוא ממש אמן מוכשר, יתאים את העיצוב לאופי החנות מה שאינו פחות חשוב מהתאמת החנות ללקוחות פוטנציאליים. עיצוב נכון של החנות, יאפשר לעובדים לעבוד מהר ובאופן נמרץ יותר. מעצבי פנים מעצבים גם עסקים בתחומים השונים, כך שתוכלו למצוא מעצב פנים המתמחה עם עיצוב פנים לעסקים, אם מסעדה, בית קפה, בר ועוד. כאשר אנשים מחפשים בית קפה, מסעדה או בר, הם אינם מצפים לטעום מאכלים מיוחדים או לשתות משקאות שלא טעמו בשאר המקומות, כי הם מחפשים אווירה ואווירה טובה ,הינה עיצוב פנים נכון ומדויק.

 

פותחים חברה? חפשו מעצב משרדים מוכשר

בעלי חברה מודעים לעובדה, כי עיצוב משרדים הוא בעל יתרונות רבים. משרד שמעוצב באופן מקצועי, יתרמו למיתוג העסק. המשרד ייראה מכובד ומרשים, יתרום לסביבת עבודה נעימה שתתרום לתפוקת עבודה גבוהה בקרב העובדים, ליכולת לגייס נתח מכובד של לקוחות חדשים ולפונקציונאליות ונוחות של המשרד עצמו. עיצוב של חלל המשרדים זה כבר לא מותרות. ההשקעה והמאמץ שווים וכן, בעלי החברה שמעצבים את משרדם, יזכו בהוצאה מוכרת, היות והעיצוב נעשה למען העסק שלהם או החברה שבבעלותם.

משרדים הנמצאים באזור הדרום, יזמינו חברה העוסקת בתחום של עיצוב פנים בדרום, כך שיוכלו לתכנן נכון ובאופן מקצועי את החללי והקונספט הרצוי להם בהתאם לאופי העיסוק בחברה. חברות העוסקות בעיצוב פנים, אף יבצעו הדמיה במחשב, כך שאתם תראו כמה סוגים של עיצובים שיתאימו למשרד שלכם ותחליטו יחד מה העיצוב והקונספט שיתאימו לכם במיוחד, הן בעיצוב והן בתקציב.

 

הסטודיו לעיצוב שמתמחה בעיצוב חנויות משרדים ועסקים

אם החלטתם על עיצוב החנות, המשרד או בית העסק שלכם, כדאי לפנות למומחים בתחום זה. כאלה שכבר ביצעו מאות עיצובים במשך שנות הוותק הארוכות שבהם הם עובדים כמעצבים.

שמי מירב אוחנה ואני בעלת סטודיו ​Modesign המתמחה בעיצוב חללים של חנויות ומשרדים ובתי עסק שונים. אני נושמת וחיה עיצוב מזה 15 שנה. אני בוגרת מגמת אדריכלות ועיצוב פנים ביה"ס אסכולה מימד. אני מלווה כבר מאות פרויקטים מתחילת דרכם ועד סיומם בפועל. הסטודיו שאני מנהלת נמצא בבאר שבע ואני מעסיקה אדריכלים מהשורה הראשונה. הדגש שלי הוא הקשבה ללקוחות, התחשבות ברצונם ומתן מענה לצרכיהם האישיים.