אם אחרי שנים ארוכות החלטתם שאתם רוצים לעצב מחדש את המטבח אפשר להבין אתכם, כי המטבח הוא הלב הפועם של הבית כולו.

יש לא מעט אלמנטים שיכולים להשפיע על השאלה איך תיראה התוצאה הסופית והאם באמת תאהבו את המטבח שלכם או לא, ואחד מהם זה כמובן השיש. השיש הוא החלק הארי של המטבח כי עליו אנחנו מניחים דברים, עליו אנחנו עובדים ועליו אנחנו מבשלים.

לכן חשוב שהוא יהיה נוח, עמיד, שימושי ויפה. השאלה האמיתית היא איך אפשר לבחור בין כל כך הרבה אפשרויות של שיש וההמלצה שלנו היא לקחת בחשבון נתונים כמו:


העיצוב: אתם עמלים היום על עיצוב חדש למטבח ולכן חשוב שגם השיש יימצא חן בעיניכם. האם אתם מעדיפים שיש בצבע אחיד? חלק? או שאולי אתם רוצים שיש מבריק? מט? כזה שנראה דמוי גרגרים?


איכות ללא פשרות: יש איכויות שונות של שיש בימינו וחשוב ביותר לבדוק שאתם בוחרים מוצר איכותי. המטרה בקניית שיש היא לדעת שאתם קונים מוצר שיחזיק מעמד לאורך שנים ולכן על האיכות לא כדאי להתפשר. האם השיש עמיד: למים, לחומרי ניקוי, לשמנים, למיצים ולחומרים אחרים?
 
מחיר טוב: כולנו רוצים לעצב מטבחים יפים אך אנחנו לא באמת רוצים לשלם על כך הון עתק. לכן כדאי יהיה לבחון לעומק כמה תשלמו על השיש שלכם כי לא תמיד המחיר היקר ביותר מבטיח שיש איכותי ויפה יותר.


אם אתם זקוקים לעזרה בעיצוב המטבח או הבית ורוצים לדעת שיש אנשי מקצוע שיכולים לסייע לכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום כי זו המומחיות שלנו. המשרד שלנו קיים כבר שנים ואצלנו תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.