מעצבי פנים ואדריכלים מובילים מוצאים אצלנו!

 

כניסה לחדר או חלל כלשהו המעוצב ברמה מקצועית על ידי מעצבי פנים מובילים חשובה מאוד עבור אנשים פרטיים והיא חשובה מאוד עבור בעלי עסקים, חנויות ומשרדים. עיצוב פנים התופס את העין, מרגש ומעניין לעיתים ישנה את מצבו של בית העסק או החנות. עוברי אורח יתעלמו ממקום שאינו מסודר ונעים.

 

עיצוב נכון ומעניין תורם להעלאת המכירות בבתי עסק

ב- Modesign אנו מציעים שירות עיצוב פנים לחנויות ועיצוב פנים לעסקים. ההיכרות הראשונית, מציאת הייחודיות של בית העסק או החנות מרגשים אותנו כל פעם מחדש. אנו לומדים את הצרכים הבסיסיים של הלקוח ויוצרים סביבם עולם עשיר של צבע ויופי המשרת את החזון של בעלי העסק. אווירה נעימה והרמונית תעודד את הלקוח להישאר בחנות, תקל על עובדי החנות בהגשת המוצרים ותעלה את המכירות. עיצוב נכון יבליט את המוצרים וייצור קו מחשבה הגיוני בשימושם ללקוח.

 

מסעדות ובתי קפה מעניינים, שקיימת בהם אסתטיקה ופריטי עיצוב מעניינים משאירים ומושכים אליהם לקוחות רבים. עיצוב פנים של בית עסק משדרג אותו בעשרות מונים. מקום נעים ומזמין מביא אליו עוברי אורח המחפשים לעצמם עניין, השראה ובילוי. מקום מעוצב שקיים בו קו עיצובי בולט נשאר בזיכרון המבקרים בו. צבע בולט, שימושים מעניינים בקומפוזיציות או מוטיבים (סמלים הקשורים לחזון העסק) ישאירו חותם בחוויית הלקוח שאין לו תחרות.

 

יוצאים לתהליך מסע ליווי לקוח

אנו יוצאים לתהליך המסע עם הלקוח המתחיל בתכנון החלל במערכת תלת מימד, המדמה את התוצאה הסופית עד ליצירת הדמיה בנויה בתכנון משותף עם צרכי הלקוח עד לאישורו הסופי. לאחר מכן, מוציאים לפעולה את התכנון על ידי אנשי מקצוע  המובילים בתחומם לביצוע התכנון המוקפד. לאורך התהליך אנו מתכננים תקציב ומתאימים לו את האלמנטים העיצוביים. התהליך אינו מסתיים בסוף תהליך העיצוב, אנחנו מגיעים לביקורים שוטפים לביצוע מעקב על מנת לוודא שהעיצוב אכן תואם ועובד עבור בית העסק.    

 

עיצוב פנים למשרדים משדרג את סדר היום

אנו מנהלים גם תהליכי עיצוב משרדים, תוך מחשבה על סדר היום של העובדים במשרד על שלל חלליו. מחדר הכניסה המרשים, דרך חדרי העבודה הפעילים ביותר על ידי צוות המשרד ועד חדר הכנסים והישיבות. צוות מעצבי הפנים שלנו חושב על הנוחות החשובה בישיבה מול מחשב או בפגישות במשך שעות ארוכות.
 

הפרקטיות של חלל משרדי עומדת לנגד עינינו בחשיבות עליונה. עיצוב המשרד נעשה דרך תכנון ומחשבה על עבודת המשרד, על צרכי המשרד השונים, הצורך למענה מהיר ויעיל.
אנו נעצב עבורכם חלל משרדי פונקציונלי שיסייע בשמירה על הסדר החשוב כל כך לעבודה משרדית שוטפת ומדויקת. תאורה נכונה לעבודה במשך שעות ארוכות, יצירת אווירה נעימה שתורמת לתוצאות טובות יותר והישגים.

 

עיצובים ברחבי הארץ

אנו מספקים שירות של עיצוב פנים במרכז הארץ לחנויות, בתי עסק ומשרדים ומעסיקים מעצבי פנים בדרום לנוחיותם של תושבי הערים הדרומיות.

עיצוב פנים נעשה תוך חשיבה ותכנון של כל האלמנטים הדרושים ליצירת הרמוניה ופונקציונליות, בחירה והתאמה של צבעים, שילוב סוגי בדים לווילונות, שטיחים או מערכות ישיבה. הצבת הרהיטים במיקום נכון, רכישת מערכות אחסון שונות ונוחות האדם העובד או מתגורר באותו חלל. שילוב של פריטים מעוצבים מעניינים עם אמירה או משפט מעניין לחיים, דיוק בחלון הראווה, קריצה ללקוח העובר בחוץ.