מעצבי פנים יסייעו לכם להגשים את החזון של הבית או העסק שלכם

 

אם אתם מאזור הדרום והבטחתם לעצמכם כי השנה תערכו את השינוי המיוחל בבית, באמצעות שיפוץ, זה הזמן לחפש משרד מעצבי פנים בדרום. מעצב הפנים, יוכל לערוך תוכנית מפורטת, על פי הנתונים של המבנה ויוכל לשבת עמכם לגבי תכנית העיצוב והתכנית התקציבית לעיצוב הבית כולו. באמצעות תכנון נכון ומקדים מראש. זוהי ללא ספק הפקה גדולה ויקרה ניתן יהיה להוציא רעיונות יעילים אל הפועל. ברגע שהתוכנית תאושר, תוכלו לראות בתלת מימד בתוכנת המחשב של המעצב\ת כיצד ייראה ביתכם עוד לפני שהתחלתם את השיפוץ.

 

השלב הבא, יהיה כתב הכמויות כגון חומרי הגלם והאלמנטים השונים שיש לרכוש בשביל העיצוב שהחלטתם עליו יחד. מעצב\ת הפנים ידאג לבעלי מקצוע שהוא עובד עמם שנים, כך שניתן יהיה ליישם באופן מושלם את תכנית העיצוב בבית או בעסק. משרד עיצוב פנים בדרום, ידאג כי גם המחירים של חומרי הגלם יהיו נמוכים יותר, היות והוא בקשר עם חנויות או מרכזים גדולים שמשווקים חומרי בניין וההנחה תהיה משמעותית.

 

הכישרון האמנותי של מעצבי פנים בדרום

הכישרון האמנותי של מעצבי פנים מובילים נראה בשינוי שהם מבצעים בחללים. למשל חלל קטן, עשוי להיראות גדול פתאום, באמצעות שימוש בגוונים בהירים, אלמנטים שונים וארגון מחדש של החלל עצמו. את העיצוב מתאימים על פי מספר הנפשות בבית, גילם, צרכים ספציפיים ועוד. למשל בית של משפחה שיש בה ילדים קטנים, יהיה שונה בתכלית, מאשר בית של משפחה שילדיה בוגרים. ישנם סוגים שונים של עיצוב פנים, כאלה שהם קלילים יותר וכאלה שהם יסודיים כגון מעורבות של אדריכל ומהנדס בניין, כאשר יש לשנות  חלק מהחללים של מבנה הבית, כמו פתיחת קיר, סגירת חדר נוסף ועוד.

 

מעצבי הפנים מתמחים בתחומים השונים, כמו למשל אלה שמתמחים בעיצוב דירות ובתים, או כאלה המתמחים בנושא עיצוב משרדים שהוא תחום בפני עצמו ויש לדעת אותו היטב, בכדי לתכנן חללים גדולים של חברות או תאגידים שונים. כל הדברים הכי חשובים בשימוש היום יומי של בית או משרד, נלקחים  בחשבון בקרב מעצבי הפנים, למשל תכנון של חשמל שיהיה נגיש, עד לשקע האחרון כגון חשמל שנחוץ במיוחד בחדרי ישיבות שבו יש צורך להפעיל מחשבים ניידים, מקרן ועוד.

 

עיצוב פנים בדרום - עיצוב  שייפה את ביתכם ויגרום לעליית ערכו

אנשים רבים שרוכשים דירות ישנות מיד שנייה באזור המרכז, חוסכים לעצמם כסף לבצע את השינוי הגדול והעיצוב שיתאים להם תוך ניצול כל חלל. זו  העבודה של חברת עיצוב פנים במרכז. זה ידוע כי השקעה בנכס, תגרום לו לעלייה במחיר והוא יהיה שווה הרבה יותר, לאחר שיפוץ  מאסיבי מתוכנן על  פרטיו באמצעות מעצב\ת פנים ואדריכל. משרדים רבים של מעצבי פנים בארץ, עובדים בצמוד עם מהנדס, ואדריכל, היות וישנם אישורי בנייה מיוחדים ואישור של הורדת קירות במבנים שמצריך סיוע של שני בעלי מקצוע נוספים אלה

בתי עסק רבים יודעים שהם חייבים להקנות מראה מושך ומיוחד, מכובד ויוקרתי לבית העסק שלהם. הם ישכרו את שירותיו של מעצב פנים המתמחה עם עיצוב פנים לעסקים, לאחר שהתרשמו מעבודותיו ואף ראו את העסקים שהוא עיצב. לרוב קולגות ממליצים על מעצבי פנים המתמחים עיצוב של בתי עסק,חנויות או משרדים כך שהם תמיד ילכו על מעצב פנים מקצועי  שמתמחה במיוחד עם עיצוב של בתי עסק.

 

חנויות מעוצבות מושכים לקוחות

זו עובדה ידועה ומוכרת היות ובני האדם מתלהבים ממראה של אוכל, בגד, תכשיט וגם חנויות שמעוצבות בטוב טעם, ימשכו לקוחות ויעשו עבודה שיווקית של ממש, היות ואין טוב יותר ממראה עיניים. אין מי שפותח חנות או מי שיש בבעלותו חנות והוא אינו מבצע בה עיצוב חנויות מדי פעם, על מנת לחדש את המראה שיגרום לסקרנות מצד הלקוחות, מה שימשוך מן הסתם את הלקוחות לרכוש מוצרים מאותה החנות. עבודה זו מצריכה הרבה מעוף ממעצב הפנים שזה תחומו, כאשר הוא שואל את השאלות הנכונות.מצד בעל החנות, זוהי השקעה שתשתלם לו והוא אף מזדכה עליה כהוצאה מוכרת לצרכי מס.

 

אם שאלתם את עצמכם לגבי התקנת פרקט, חיפוי קיר, צבע או דוגמא מעניינת בעיצוב התקרה, כדאי כי תמתינו למעצב\ת הפנים שיוכל לראות את התמונה הכללית באופן יסודי ולתכנן יחד אתכם את עיצוב החנות עד לפרט האחרון. אני כמעצבת פנים מזה 15 שנה שנתקלת מדי יום בעיצובים שונים של עסקים, חנויות, משרדים ובתים, דואגת לעיצוב הרצוי של לקוחותיי, כך שאני מצמצמת להם כמה שניתן בהוצאות. לסטודיו עיצוב הפנים שאני מנהלת בבאר שבע קוראים Modesign ואני מעסיקה צוות של אדריכלים ומעצבי פנים מוכשרים שכבר עיצבו מאות של בתי עסק, משרדים, דירות ובתים, כאשר הדגש הינו הקשבה והתחשבות ברצון הלקוח, שירות אדיב, פיקוח על השיפוץ על פי התכניות ששרטטנו עד לסיום הפרויקט בפועל.